Вітаю Вас, Гість

На виконання закону України "Про освіту" ст. 30

Установчі документи 

Структура управління школою

Звіт директора про роботу школи

Оприлюднення документів фінансової звітності

Інформація про вибір підручників

Територія обслуговування школи 

Наповнюваність класів та наявність вільних місць  

Правила прийому до школи

Зарахування, переведення та випуск учнів

Матеріальна база школи

Освітня програма школи на 2023-2024 навчальний рік

Навчальний план школи на 2023-2024 навчальний рік

Освітня програма школи на 2022-2023 навчальний рік

Навчальний план школи на 2022-2023 навчальний рік

Історія школи

Стратегія розвитку закладу на 2021-2025 роки 

Прийом та звернення громадян

Інформаційна картка ( на порталі ІСУО ):

№ у системі ІСУО

8039

Повна назва:

Бахмутська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів № 2 Бахмутської міської ради Донецької області

Скорочена:

Бахмутська ЗОШ №2

Тип ЗНЗ:

Загальноосвітня школа

Ступiнь:

I-II

Форма власності:

комунальна

Тип місцевості:

міська

Індекс:

84500

Поштова адреса:

Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул. Корсунського, 65

Телефони:

(06274)82201

Електронна пошта:

school2@osvita.bahmutrada.gov.ua

Директор:

Біленко Ольга Олексіївна

Мова навчання:

українська

Кількість учнів:

236

Кількість персоналу:

23

Кількість класів:

9

Кількість приміщень:

37

Кількість інклюзивних класів:

0

Кількість учнів у них:

0

Установчі документи школи

Рішення про зміну освітнього рівня, перейменування та затвердження статуту школи

Статут школи

Виписка з ЄДРПОУ 

Підсумки державної атестації школи (2015 рік)

Розпорядження ДОВЦА про видачу ліцензії

 

 

 

 


Територія обслуговування школи  відповідно до  рішення виконкому Бахмутської міської ради від 12.02.2020 №  33 :

м. БахмутВулиці :

Геологів, Григорія Сковороди, Донецька, І. Івкіна, В . Кібенка, Комунальна, Корсунського, Костянтинівська, 1-ша Лісна, 2-га Лісна, Народна, Павла Новгородцева, Полярна, Польова, Пушкіна, Робоча, Сосюри, ​​Спортивна, Студентська, Чайковського (№41-№107), Центральна, Ювілейна ( №53-№61 по непарній стороні), Крилова.

Провулки:

Геологів, Григорія Сковороди, Жуковського, Корсунського, 2-й Корсунського, Лісний, Нахімова, Недєліна, Полярний, Новий, Центральний, 1-й Пушкіна, 2-й Пушкіна, 3-й Пушкіна, 4-й Пушкіна.

с. Хромове. Вулиці:

Булавіна (№2А,№9,№10,№14,№16), Вільямса (№1-№26), Докучаєва (№3-№28), Молодіжна (№1-№44), Нова (№3, №31), Чайковського (№62-№70).


Інформація про наповнюваність класів та наявність вільних місць

станом на 15 жовтня 2023 року

№ з/п Клас Мова навчання Кількість учнів

Вільних місць

1 2 українська 16 14
2 3-А українська 21 9
3 3-Б українська 27 3
4 4 українська 30 немає
5 5 українська 25 5
6 6 українська 40 немає
7 7 українська 31 немає
8 8 українська 20 10
9 9 українська 26 4

Правила прийому до школи

послідовно до  Порядку зарахування , відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, зарахування до першого класу у 2023 році відбувається у два етапи:

першочерговий – до 31 травня - за місцем проживання (мікрорайоном обслуговування школи); другий - після 15 червня - за вибором при наявності вільних місць.

Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, надають наступні документи:

       1) заява батьків;

       2) копія свідоцтва про народження дитини;

       3) оригінальні медичні довідки;

       4) паспорт або інший документ, що підтверджує місце проживання

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять за рік до вступу в школу (у п'ять або в шість років).

Матеріальна база школи

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2 має одну навчальну типову будівлю та приміщення: теплиця, басейн і тир (які на даний час не функціонують за призначенням).

Навчальний корпус - триповерхова будівля, зведена в 1984 році, загальною площею 5258 м2, в якій розташовані 22 класні кімнати. Корисна площа внутрішніх приміщень для організації роботи – 1419 м2. 

Вхід до будівлі школи забезпечено пандусом .

В наявності шкільна їдальня (на 150 посадкових місць), кухня, гардероб. Для проведення уроків технічної праці забезпечено дві майстерні (столярна та слюсарна), кабінет обслуговуючої праці.

Для виконання програми Школи здоров'я працюють дві спортивні зали, тренажерна зала, спортивний майданчик зі штучним покриттям, кабінет лікувальної фізкультури, масажний та стоматологічний кабінети, забезпечене робоче місце медичного працівника.

Школа має кабінет хореографії, актовий зал (150 посадкових місць), бібліотеку, читальний зал, книгозховище.

У школі функціонує навчальний комп'ютерний комплекс, оснащений 12 комп'ютерами, сканером та проектором.

Діє три музейні кімнати: «Музей В.Сосюри», «Музей історії школи», «Музей Артемівського аероклубу».

Опалення всіх приміщень - центральне. Стан теплових мереж «добрий». Школа забезпечена водопроводом, каналізаційними мережами. Стан усіх приміщень – «добрий».

Історія школи

1 вересня 1984 року в Західному мікрорайоні міста Бахмута на вулиці Корсунського відкрили двері для великого колективу учнів середньої школи № 2. Світло, простір, побудований за сучасним проектом, прийняв майже тисячу дітей.

За роки свого розвитку школа пережила багато цікавих, захоплених моментів. Але після вибухів на військових складах у 2003 році, в епіцентрі яких знаходився наш навчальний заклад, школа набула нового вигляду. Силами будівельного управління № 5 зроблено капітальний ремонт будівлі.

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 з 2000 року працює як Школа сприяння здоров'ю. Основною педагогічною ідеєю школи є побудова такої моделі школи, яка вимагає удосконалення системи формування і збереження здоров’я дітей, створення сприятливого середовища, дотримання санітарного законодавства під час організації навчально-виховного процесу, забезпечення здійснення шкірно-дитячого свідомого контролю за особистим здоров’ям, придбання. ними навичок здорового способу життя, формування стійкої мотивації всіх учасників навчально-виховного процесу до збереження здоров'я.

        У школі створена відповідна матеріальна база:

  • дві спортивні зали,
  • тренажерна зала,
  • спортивний майданчик,
  • хореографічна зала,
  • кабінет лікувальної фізкультури,
  • кабінет валеології,
  • процедурний кабінет,
  • стоматологічний кабінет,
  • кабінет ароморелаксації,
  • соляна кімната,
  • масажна кімната,
  • кабінет медичної сестри,
  • кабінет психологічного розвантаження,
  • актова зала.

      Створені відповідні санітарно-гігієнічні умови.

Навчальний день у школі починається з ранкової гімнастики, яка складається з двох частин: з фізичних вправ та імунної зарядки. На кожному уроці на 15-й хвилині закінчення валеологічна пауза, на 30-й хвилині проходить фізкультхвилинка, для цього розроблені комплекси фізичних вправ для учнів різного віку.

У школі створена і діє система безперервної валеологічної освіти. Принципи валеологічного навчання проходять через усі предмети навчального плану. Вчителі української та російської мов приймають міні-диктанти, міні-твори про лікарські рослини, про спорт, режим дня та ін. Підібраний наочний дидактичний матеріал валеологічного змісту з англійської мови, історії, математики, фізики, біології. Уроки фізичної культури відвідують усі учні основної підготовчої групи, а звільнені за хворобою займаються в кабінеті лікувальної фізкультури за спеціальною програмою.

Школа є учасником регіональної програми «Моніторинг оздоровчих функцій освіти». У 2009 році школа вдруге стала переможцем Всеукраїнського конкурсу шкіл сприяння здоров'ю.

У школі створені і діють музеї:

  • «Музей поета-земляка В.М. Сосюри»,
  • «Музей історії школи»,
  • «Музей історії Артемівського аероклубу».

Усі музеї зареєстровані при Донецькому обласному Центрі туризму і краєзнавства. Шкільні музеї виконують велику роботу з виховання учнів, прилучають їх до духовних надбань народу, знайомлять з історією.

Чинне місце в системі цієї роботи займає «Музей історії Артемівського аероклубу», відкритий у рік 50-річчя від дня відкриття аероклубу (1989 рік). Тому вулиця, на якій розташовано школу, носить ім’я Героя Радянського Союзу Корсунського Вольфа Боруховича, і виникла ідея створення цього музею. Було проведено велику пошукову роботу, зібрано матеріали, створено експозицію музею. Вона містить матеріали з історії створення та функціонування Артемівського аероклубу, розповідь про героїв-льотчиків, їх участь у Великій Вітчизняній війні, зібрано фотографії, документи, особливості речей курсантів аероклубу. Окремий стенд присвячений В.Б. Корсунському. Музей є центром патріотичного виховання учнів. Працюючи над поповненням фондів музею, учні отримують уроки поваги до історії, захисників батьківщини.