Вітаю Вас, Гість

Установчі документи 

Територія обслуговування школи (зі змінами на 2019-2020 навчальний рік)

Наповнюваність класів та наявність вільних місць (станом на 15.11.2018 року)

Матеріальна база школи

Фінансові звіти

Правила прийому до школи

Факультативи, гуртки, секції

Звіт директора про роботу школи за 2017-2018 навчальний рік

Звіт про надходження та використання коштів за 2017 рік

Освітня програма школи на 2018-2019 навчальний рік

Навчальний план школи на 2018-2019 навчальний рік

Історія школи

Інформаційна картка:

№ у системі ІСУО

8039

Повна назва:

Бахмутська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів № 2 Бахмутської міської ради Донецької області

Скорочена:

Бахмутська ЗОШ №2

Тип ЗНЗ:

Загальноосвітня школа

Ступiнь:

I-II

Форма власності:

комунальна

Тип місцевості:

міська

Індекс:

84500

Поштова адреса:

Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул. Корсунського, 65

Телефони:

(06274)30213

E-mail:

school2@osvita.bahmutrada.gov.ua

Директор:

Біленко Ольга Олексіївна

Мова навчання:

українська

Кількість учнів:

307

Кількість персоналу:

50

Кількість класів:

14

Кількість приміщень:

37

Кількість інклюзивних класів:

0

Кількість учнів у них:

0

Установчі документи школи

Рішення про зміну освітнього рівня, перейменування та затвердження статуту школи

Статут школи

Виписка з ЄДРЮО

Підсумки державної атестації школи (2015 рік)

 

 

 

 

 

 

Територія обслуговування школи (м. Бахмут) відповідно до рішення виконкому  Бахмутської міської ради  від16.05.2018 № 88:

Вулиці:

Геологів, Григорія Сковороди, Донецька, І. Івкіна, В. Кібенка, Комунальна, Корсунського, Костянтинівська, 1-ша Лісна, 2-га Лісна, Народна, Павла Новгородцева, Полярна, Польова, Пушкіна, Робоча,  Сосюри, Спортивна, Студентська, Чайковського (№41-№107), Центральна, Ювілейна (№53-№61 по непарній стороні)

Провулки:

Геологів, Григорія Сковороди,  Жуковського,  Корсунського,  2‑й Корсунського, Лісний, Нахімова, Недєліна, Полярний, Новий, Центральний, Чайковського, 1-й Пушкіна, 2-й Пушкіна, 3-й Пушкіна, 4-й Пушкіна.

Територія обслуговування школи на 2019-2020 навчальний рік відповідно до рішення виконкому  Бахмутської міської ради  від 14.11.2018 № 237:

Зміни: додано вул.Крилова , видалено пров.Чайковського

Вулиці:

Геологів, Григорія Сковороди, Донецька, І. Івкіна, В. Кібенка, Комунальна, Корсунського, Костянтинівська, 1-ша Лісна, 2-га Лісна, Народна, Павла Новгородцева, Полярна, Польова, Пушкіна,  Робоча,  Сосюри, Спортивна, Студентська, Чайковського (№41-№107), Центральна, Ювілейна (№53-№61 по непарній стороні), Крилова.

Провулки:

Геологів, Григорія Сковороди,  Жуковського,  Корсунського,  2-й  Корсунського,  Лісний, Нахімова, Недєліна, Полярний, Новий, Центральний, 1-й Пушкіна, 2-й Пушкіна, 3-й Пушкіна, 4-й Пушкіна.

Інформація про наповнюваність класів та наявність вільних місць

станом на 15 листопада 2018 року

№ з/п Клас Мова навчання Кількість учнів

Вільних місць

1 1-А українська 24 6
2 1-Б українська 24 6
3 2-А українська 21 9
4 2-Б українська 21 9
5 3 українська 25 5
6 4 українська 31 немає
7 5-А українська 18 12
8 5-Б українська 21 9
9 6-А українська 20 10
10 6-Б українська 19 11
11 7 українська 31 немає
12 8-А українська 21 9
13 8-Б російська 14 16
14 9 українська 17 13

Матеріальна база школи

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2 має одну навчальну типову будівлю та приміщення: теплиця, басейн і тир  (які на даний час не функціонують за призначенням).

Навчальний корпус - трьохповерхова будівля, зведена у 1984 році, загальною площею 5258 м2, в якій розташовані  22 класні кімнати. Корисна площа внутрішніх приміщень для організації роботи – 1419 м2. 

Вхід до будівлі школи обладнано пандусом.

В наявності шкільна їдальня (на 150 посадкових місць), кухня, гардероб. Для проведення уроків технічної праці обладнано дві майстерні (столярна та слюсарна), кабінет обслуговуючої праці.

Для виконання програми Школи здоров’я працюють дві спортивні зали, тренажерна зала, спортивний майданчик з штучнним покриттям, кабінет лікувальної фізкультури, масажний та стоматологічний кабінети, обладнано робоче місце медичного працівника.

Школа має кабінет хореографії, актову залу (150 посадкових місць), бібліотеку, читальний зал, книгосховище.

У школі функціонує навчальний комп’ютерний комплекс, обладнаний  12 комп’ютерами, сканером та проектором.

Діє три музейні кімнати: «Музей В.Сосюри», «Музей історії школи», «Музей Артемівського аероклубу».

Опалення усіх приміщень - центральне. Стан теплових мереж «добрий». Школа обладнана водопроводом, каналізаційними мережами. Стан усіх приміщень – «добрий».

Правила прийому до школи

1. Зарахування учнів до загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.
2. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.
4. Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:
- заяву на ім'я директора школи;
- копію свідоцтва про народження дитини;
- медичну картку встановленого зразка

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять за рік до вступу в школу (у п'ять або в шість років).

Освітня програма школи на 2018-2019 навчальний рік

 


Навчальний план школи на 2018-2019 навчальний рік

 


Історія  школи

1 вересня 1984 року у Західному мікрорайоні міста Бахмута на вулиці Корсунського відкрила двері  для великого колективу учнів середня школа № 2. Світла, простора, побудована за сучасним проектом, вона прийняла майже тисячу дітей.

За роки свого існування школа пережила багато цікавих, хвилюючих моментів. Але після вибухів на військових складах у 2003 році, в епіцентрі яких знаходився наш навчальний заклад, школа набула нового вигляду. Силами будівного управління № 5 зроблено капітальний ремонт будівлі.

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 з 2000 року працює як Школа сприяння здоров’ю. Основною педагогічною ідеєю школи являється побудова такої моделі школи, яка вимагає удосконалення системи формування і збереження здоров'я дітей, створення сприятливого середовища, дотримання санітарного законодавства під час організації навчально-виховного процесу, забезпечення здійснення кожною дитиною свідомого контролю за особистим здоров’ям, придбання ними навичок здорового способу життя, формування стійкої мотивації всіх учасників навчально-виховного процесу до збереження здоров'я.

        У школі створена відповідна матеріальна база:

 • дві спортивні зали,
 • тренажерна зала,
 • спортивний майданчик,
 • хореографічна зала,
 • кабінет лікувальної фізкультури,
 • кабінет валеології,
 • процедурний кабінет,
 • стоматологічний кабінет,
 • кабінет ароморелаксації,
 • соляна кімната,
 • масажна кімната,
 • кабінет медичної сестри,
 • кабінет психологічного розвантаження,
 • актова зала.

      Створені відповідні санітарно-гігієнічні умови.

Навчальний день в школі починається з ранкової гімнастики, яка складається з двох частин: з фізичних вправ та імунної зарядки. На кожному уроці на 15-й хвилині проводиться валеологічна пауза, на 30-й хвилині проходить фізкультхвилинка, для цього розроблені комплекси фізичних вправ для учнів різного віку

В школі створена і діє система безперервної валеологічної освіти. Принципи валеологічного навчання проходять через всі предмети навчального плану. Вчителі української та російської мов проводять міні-диктанти, міні-твори про лікарські рослини, про спорт, режим дня та ін. Підібраний наочний дидактичний матеріал валеологічного змісту з англійської мови, історії, математики, фізики, біології. Уроки фізичної культури відвідують усі учні основної підготовчої групи, а звільнені за хворобою займаються у кабінеті лікувальної фізкультури за спеціальною програмою.

Школа є учасником регіональної програми «Моніторинг оздоровчої функції освіти». В 2009 році школа вдруге стала переможцем Всеукраїнського конкурсу шкіл сприяння здоров’ю.

У школі створені і діють музеї:

 • «Музей поета-земляка В.М. Сосюри»,
 • «Музей історії школи»,
 • «Музей історії Артемівського аероклубу».

Усі музеї зареєстровані при Донецькому обласному Центрі туризму і краєзнавства. Шкільні музеї проводять велику роботу з виховання учнів, прилучають їх до духовних надбань народу, знайомлять з історією.

Чільне місце у системі цієї роботи займає «Музей історії Артемівського аероклубу», відкритий у рік 50-річчя від дня відкриття аероклубу (1989 рік). Оскільки вулиця, на якій розташовано школу, носить ім’я Героя Радянського Союзу Корсунського Вольфа Боруховича, і виникла ідея створення цього музею. Було проведено велику пошукову роботу, зібрано матеріали, створено експозицію музею. Вона містить матеріали з історії створення та функціонування Артемівського аероклубу, розповідь про героїв-льотчиків, їх участь у Великій Вітчизняній війні, зібрано фотографії, документи, особисті речі курсантів аероклубу. Окремий стенд присвячений В.Б. Корсунському. Музей є центром патріотичного виховання учнів. Працюючи над поповненням фондів музею, учні отримують урок поваги до історії, захисників батьківщини.


Положення про сайт


Наказ про призначення відповідальних працівників за інформаційне наповнення та оновлення офіційного сайту школи


Відкрита публічна презентація діяльності Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Бахмута