Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 27 » Єдиний урок доброти, присвячений ювілею В.Сухомлинського
18:21
Єдиний урок доброти, присвячений ювілею В.Сухомлинського

28 вересня 2018 року відзначається 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського, творча спадщина якого з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями. З метою увічнення пам’яті видатного українського педагога-гуманіста в нашій школі  проведено єдиний урок доброти «Людина починається з добра», під час якого учні мали змогу пригадати цікаві факти із життєвого та творчого шляху Василя Сухомлинського, ознайомилися з виставкою книг письменника.

Василь Сухомлинський зазначав, що «природа - величезної ваги виховний фактор, що накладає свій відбиток на весь характер педагогічного процессу. Перша дія школи – не в школі, а в природі. Саме тут – «джерело слова і розуму». Щоденне спілкування з природою народжує і зміцнює у дитини безцінну якість, властиву людській особистості, – доброту. Тому педагоги початкової ланки саме на природі читали дитячі казки Сухомлинського «Школа під голубим небом» та «Книги Природи» та провели конкурс малюнків за казками письменника. В 2-А класі (учитель Тамара Шевченко) пройшла відкрита година спілкування «Людина починається з добра», а в 4 класі (учитель Олена Войшнаровіч) – урок доброти «Щаслива лапа».

У шкільній бібліотеці розгорнуто тематичну книжково-ілюстративну виставку «Вічно жива спадщина».

Уроки мислення, звичайно, не є єдиним засобом навчання і виховання, але відповідно до вікових особливостей школярів, таке сприйняття навколишнього світу є досить ефективним для розвитку їх мислення, формування світогляду, ставлення до розумової праці та самого себе.

  

  

  

Категорія: О школе | Переглядів: 97 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]