Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 24 » Година пам'яті «Жнива скорботи» (присвячена Пам'яті жертв голодомору)
12:36
Година пам'яті «Жнива скорботи» (присвячена Пам'яті жертв голодомору)

З метою ознайомлення учнів із страшними сторінками історії України; причинами й результататами голодомору 30х років ХХ ст., виховування співчуття, людяності, громадянських якостей в 9 класі Бахмутської школи № 2 пройшов виховний захід «Жнива скорботи».

28 листопада 2006 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про голодомор 1932-1933 років в Україні», в першій статті якого було визначено, що цей голодомор є геноцидом українського народу. І тепер щороку в останню суботу листопада українці пригадують ті страшні роки, які пережив увесь народ і о 16.00 ставлять на вікнах будинків запалені свічки пам'яті. Що ж це за сторінка історії нашого народу, в чому її трагічність – про це йшлося під час заходу.

Крім того у 7-8 класах проведено цикл бесід на уроках історії з теми «Голодомор мовою документів» та «Лихоліття 33-го", учні 6-х класів переглянули відеоматеріали з теми «Забуттю не підлягає: страшні сторінки нашої історії».

Сьогодні ми прагнемо чесно і гласно прочитати цю трагічну смертну історію українського народу, робимо спробу визначити міру вини тодішнього керівництва країни, керівництва республіки в цілому і кожного зокрема. Цього вимагає правда історії, наш час. Лише з врахуванням минулого, в тому числі і тих драматичних подій, що дав нам 1933 рік, ми можемо йти в майбутнє.

  

  

Категорія: О школе | Переглядів: 106 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]