Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Червень » 3 » Інтерактивні заняття «Гуманне ставлення до тварин» в 1-9 класах
09:44
Інтерактивні заняття «Гуманне ставлення до тварин» в 1-9 класах

З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя наприкінці травня в нашій школі пройшли інтерактивні заняття у 1-9 класах «Гуманне ставлення до тварин».  Проводилися вони за розробками і презентаціями, підготовленими спеціалістами Всеукраїнського благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам Happy Paw («Щаслива лапа»), з яким у цьому році усі навчальні заклади Бахмута уклали договір про співробітництво.

Інтерактивні заняття супроводжувалися презентацією і відео. У ході заняття з учнями обговорювалися питання на задану тему, які відповідали віковим особливостям дітей, були підведені підсумки для отримання позитивного зворотного зв’язку.

Діти дуже активно долучалися до роботи на заняттях, учні початкової школи навіть приносили живих тваринок до школи та улюблені іграшки – котиків та собак.

Основні посили - не будь жорстоким, будь гуманним; не будь байдужим, будь відповідальним - лейтмотивом проходили через усі заняття, які, сподіваємось, не пройшли дарма і учні взяли для себе багато цікавого й корисного.

  

  

Категорія: События | Переглядів: 432 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]