Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 21 » «Наша пам’ять жива…» (до Дня Гідності і Свободи)
18:05
«Наша пам’ять жива…» (до Дня Гідності і Свободи)

З метою належного відзначення в 2018 році Дня Гідності та Свободи, вшанування подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, учасників антитерористичної операції на сході України в Бахмутській школі № 2 пройшли відповідні заходи.

Під час години спілкування у 6 класах «Герої Небесної Сотні» (класні керівники Дар’я Федулова та Юлія Гуща) та у 8 класах «Ідеї гідності і свободи українців» (класні керівники Ольга Крапива та Володимир Фащук) учні вшановували патріотизм і мужність громадян, які в листопаді 2013 – лютому 2014 роках постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Учні 7 класу (класний керівник Світлана Макотченко), проводячи захід у формі усного журналу «Наша пам’ять жива», перегорнули сторінки історичних подій на Майдані, акцентували увагу на героїчних подвигах борців Майдану – представників різноманітних верств населення та національностей, декламували вірші про героїв Небесної Сотні та ознайомилися з історією появи ордену Небесної Сотні. Заочний екскурс «Сторінками нашої трагічної історії. Пам’яті Небесної Сотні» пройшов у 9 класі (класний керівник Світлана Макотченко). Метою заходу було прищепити старшокласникам любов до Батьківщини, зберегти та донести до них об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття.

Під час заходів згадували й нашого героя-земляка, який загинув під час Революції Гідності, Дмитра Чернявського.

Проведені заходи сприяли формуванню національної самосвідомості учнів, громадянської позиції, вихованню громадянина-патріота України.

  

  

  

  

  

Категорія: О школе | Переглядів: 80 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]