Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 28 » Регіональний Форум Кар’єри «Живи та працюй в Україні!»
17:55
Регіональний Форум Кар’єри «Живи та працюй в Україні!»

Нещодавно учні 9 класу ( класний керівник Світлана Шитікова) взяли участь Регіональному Форум Кар’єри під гаслом «Живи та працюй в Україні!». Цей захід проводився Бахмутською службою зайнятості за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та уряду Польщі У нашому місті знаходилась одна з Центральних локацій Форуму.

Захід було проведено з метою орієнтації учнів нашого міста на навчання у місцевих вищих та професійно-технічних навчальних закладах, подальше працевлаштування до українських підприємств задля подолання дисбалансу регіонального ринку праці і попередження масового виїзду талановитої молоді на навчання та роботу за кордон, стимулювання бізнес-мислення та орієнтування молоді на підприємницьку діяльність, створення дієвого майданчику співпраці роботодавців, студентів, викладачів, сприяння їх зближенню в реаліях сучасного ринку праці та пошуку нових моделей взаємодії.

У МЦКД імені Євгена Мартинова було розгорнуто безліч локацій, де учні змогли ознайомитися з навчальними закладами та підприємствами Донецької області, уявити себе представниками різних професій, поспілкуватися з тими, хто вже навчається та отримує професію. Також було розгорнуто виставки різних підприємств регіону. Презентаційний модуль роботодавців ознайомив відвідувачів форуму кар’єри з вакансіями і актуальними спеціальностями найбільших роботодавців регіону.

А найяскравіші враження справив на учнів концерт, у якому брали участь творчі колективи МЦКД імені Є.Мартинова.

Родзинкою заходу стало проведення інтерактивного телемосту, який дозволив молоді поспілкуватися з однолітками, що мешкають у населених пунктів, прилеглих до лінії розмежування: Авдіївка, Очеретино, Мар’їнка, Курахове та Торецьк.

У форумі взяли участь в.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко, директор Бахмутської служби зайнятості.

Безперечно, участь у таких заходах – це найцінніший досвід і можливість краще ознайомитися з професіями.

  

 

 

Категорія: События | Переглядів: 77 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]