Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 25 » Тренінг «Як запобігти булінгу»
15:38
Тренінг «Як запобігти булінгу»

У межах місячника правових знань та на виконання регіонального плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» в Бахмутській школі № 2 з учнями 5 класу практичним психологом Євгенією Квятковською був проведений тренінг «Насильство, жорстока поведінка: форми виявлення, профілактика, допомога».

Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг, що у перекладі з англійської означає хуліганити, грубіянити та визначається, як утиск, цькування, дискримінація. Тому мета тренінгу – ознайомити учнів з визначенням ознак фізичного чи психологічного насильства над дітьми, ознайомити з поняттям «булінг» і його запобіганню у школі, надати інформацію про закони, що захищають дитину.

За допомогою таких вправ, як «Булінг чи піддражнювання?», «Камінь- ножиці- папір», « Рука допомоги» п’ятикласники ознайомились із поняттям, формами, структурою булінгу, вчилися розрізняти дружнє піддражнювання і булінг, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі.

  

  

Категорія: О школе | Переглядів: 51 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]