Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 23 » Заходи до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом
20:47
Заходи до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначається 24 березня, в нашій школі пройшли інформаційно-освітні заходи з дітьми щодо стимулювання у молоді прагнення до здорового способу життя. З метою підвищення обізнаності учнів про глобальну епідемію туберкульозу класні керівники провели бесіди на тему «Що треба знати про туберкульоз». Під час бесід діти дізнались про симптоми, збудник, способи передачі та заходи профілактики цього захворювання. Практичний психолог школи підготувала виставку літератури «Хто ризикує захворіти на туберкульоз?».

У 4-Б класі (класовод Воловик І.О.) була проведена відкрита година здоров’я «Зупинимо туберкульоз разом», мета якої розширити і поглибити знання учнів про туберкульоз як небезпечну хворобу, наголосити на дотриманні правил, які допоможуть запобігти захворюванню на туберкульоз.

Медична сестра школи Гончарова І.В. завітала з бесідою «Що таке туберкульоз?» та розповіла про це інфекційне захворювання. Учні готували інформаційні буклети «Туберкульоз можна вилікувати!», працювали над малюнками, складали пам’ятку «Туберкульоз: це треба знати».

Слід також відмітити виховні заходи з цієї теми у 5-а класі (Федулова Д.В.), у 6 класі (Макотченко С.Є.), 7-Б класі (Фащук В.А.). Учні 8, 9 класів написали тематичні диктанти (вчитель української мови Шитікова С.В.)

Крім того, учні 4-7 класів підготували малюнки «День боротьби з туберкульозом», які були виставлені у вестибюлі школи. До учнів 9 класу завітала представник Бахмутського Центру соціальної служби у справах дітей О. Данцева, яка провела з ними профілактичну бесіду «Як запобігти туберкульозу».

  

  

  

Категорія: О школе | Переглядів: 253 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]