Вітаю Вас, Гість

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ

Вчителі можуть зарахувати собі як обов’язкове підвищення кваліфікації не лише навчання в інститутах післядипломної педагогічної освіти, а й інші профільні курси. Новий "Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" затверджений постановою КМУ від 21 серпня 2019 року  №800.

З 1 січня 2020 року вчителі використовувати виділені державою на підвищення кваліфікації кошти та навчатися в обраних ними організаціях. Загалом впродовж 5 років вчитель має пройти не менш як 150 годин підвищення кваліфікації. При цьому він зобов’язаний підвищувати кваліфікацію щорічно, незалежно від того, вичерпав 5-річну норму чи ні – це обов’язкова умова атестації.

ПОРЯДОК визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників Бахмутської ЗОШ І-ІІ ст.№2 у суб’єктів підвищення кваліфікації, що не мають ліцензії на підвищення кваліфікації або не проводять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою.

План підвищення кваліфікації педагогічних працівників Бахмутської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 на 2023 рік.

Зразки Клопотання та Звіту підвищення кваліфікації педпрацівників ЗОШ І-ІІ ступенів №2.

За результатами проходження підвищення кваліфікації у будь-якій формі обов'язково заповніть форму ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ  (для кожного отриманого документа окремо) 

Корисні посилання:

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації.

Дайджест підвищення кваліфікації в Донецькому облІППО на 2024 рік (предметна підготовка)

Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» — державний вищий заклад освіти III-IV рівнів акредитації у місті Бахмут

Дайджест підвищення кваліфікації у Горлівському ІІМ ВНЗ ДДПУ на 2024 рік 

Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. 

EdEra – студія онлайн-освіти. Ми створюємо онлайн-курси, інтерактивні підручники, освітні спецпроекти та моделі інтеграції сучасних освітніх рішень у традиційний навчальний процес.

до початку сторінки


Механізм підвищення кваліфікації:

1. Керівники закладів освіти після затвердження кошторису на рік оприлюднюють  загальний обсяг коштів, передбачений у цьому році на підвищення кваліфікації.

2. Протягом наступних 15 календарних днів з дня отримання зазначеної інформації кожен педагогічний та науково-педагогічний працівник, який має право на підвищення кваліфікації за рахунок зазначених коштів, подає керівникові пропозицію до плану підвищення кваліфікації на цей рік з інформацією про:

  • тему (напрям, найменування) відповідної програми (курсу, лекції, модуля тощо);
  • форми;
  • обсяг (тривалість);
  • суб’єкта (суб’єктів) підвищення кваліфікації;
  • вартість підвищення кваліфікації (у разі встановлення) або про безкоштовний характер послуги.

3. Педагогічна рада закладу розглядає та затверджує план підвищення кваліфікації на відповідний рік у межах коштів, затверджених у кошторису закладу освіти за всіма джерелами надходжень на підвищення кваліфікації на цей рік.

4. На підставі плану підвищення кваліфікації керівник закладу освіти (уповноважена ним особа) забезпечує укладання договорів між закладом освіти та суб’єктом (суб’єктами) підвищення кваліфікації про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації на відповідний рік.

У договорі сторони можуть прописати, де та як саме організовується підвищення кваліфікації:

  • за місцем провадження освітньої діяльності суб’єкта;
  • та/або за місцем роботи педагогічних та/або науково-педагогічних працівників;
  • за іншим місцем (місцями);
  • та/або дистанційно.

до початку сторінки