Вітаю Вас, Гість

Розклад факультативних занять

на 2018-2019 навчальний рік

День

 тижня

Клас

Назва

факультатива

Час

проведення

Місце провед.

П.І.Б.

вчителя

Понеділок

5

Логічні стежки математики

14.30-15.15

каб.

 № 308

Гуща Ю.О.

6

Українознавство

14.30-15.15

каб № 212

Табак І.Б.

8

Загальнокультурний контекст вивчення української літератури

14.30-15.15

каб № 316

Шитікова С.В.

Вівторок

8

«Захисти себе від ВІЛ»

14.30 –15.15

каб. № 207

Груньова Т.Д.

Середа

7

Українознавство

14.30 –15.15

каб № 212

Табак І.Б.

Четвер

5

Лексика і фразеологія російської мови

14.30-15.15

каб № 208

Мирошниченко І.І.

9

Екологічні проблеми урбаністичного середовища

14.30-15.15

каб № 207

Груньова Т.Д.


ГРАФІК РОБОТИ

спортивних секцій на базі Бахмутської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 2

на 2018-2019 навчальний рік

№ з/п

Спортивна секція

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Відповідальний

1

«Майбутній воїн» (ОФП)

 

14.30 – 15.30

 

14.30 – 15.30

 

 

 

Вольвак М.О.

2

Спеціальна медична група

1-4 класи

13.30 – 14.15

 

 

 

 

 

 

Шмагло О.О.

3

Спеціальна медична група

5-9 класи

14.30 – 15.30

 

 

 

 

 

 

Вольвак М.О.

4

Футбол

5-9 класи

 

 

 

 

14.30 – 15.30

 

 

Вольвак М.О.

5

«Охота на лис»

 

 

 

 

 

 

11.00 – 14.00

 

Науменко В.С.

6

Баскетбол

3-4, 5-7 класи

15.00 – 18.00

 

15.00 – 18.00

15.30 – 18.30

 

 

 

Гасаненко Т.М.

7

«Спорт для всіх»

ФОК «Атлант»

18.00 – 19.30

 

 

18.00 – 19.30

 

 

 

Гаращенко О.

8

Туризм

 

 

 

 

 

 

09.00 – 11.00

Гончарова Т.Н.

 


Графік роботи шкільних гуртків у 2018-2019 навчальному році

День тижня

Назва гуртка, спортивної секції

Кількість годин

Час проведення

Місце проведення

П.І.Б. керівника

Понеділок

Клуб майбутнього воїна

(6-9 класи)

1

14.30 - 15-15

Велика спортивна зала

Вольвак М.О.

Вівторок

«Умілі рученята»

 (3-4кл.)

2

13.40-15-15

Майстерня

Оверчик Л.І.

Хореографія «Веселка»

1

14-30-15-15

Зала хореографії

Акуменко С.Р.

Четвер

Клуб майбутнього воїна

(8-9 класи)

1

 

 

14.30 – 15-15

 

Спортивна зала

 

Вольвак М.О

 

Умілі руки

(5-6 класи)

1

 

14.30 - 15-15

Майстерня

Оверчик Л.І

П’ятниця

 

Гурток хорового співу

2-7 кл

 

2

 

14.30 – 16.05

 

 

Каб № 218

 

 

Манухін С.О.