Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 2 » Місячник екології «Від екології душі – до екології довкілля»
09:47
Місячник екології «Від екології душі – до екології довкілля»

 На виконання річного плану школи та з метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство в Бахмутській школі № 2 пройшов місячник екологічного виховання «Від екології душі – до екології довкілля», оголошений Управлінням освіти Бахмутської міської ради.

У ході місячника була організована виставка малюнків «Моє довкілля», проводилися години екологічного виховання «Буду я природі другом» (1-4 класи), «Земля – наш спільний дім», (5-9 класи), вікторини, бесіди, під час яких школярі обговорювали екологічні проблем нашого міста, висловлювали свої думки щодо забруднення та покращення екологічного стану Бахмута. Першокласники брали участь в екологічному брейн-рингу, який проводився на базі ДНЗ № 40.

До Дня Землі та Дня Довкілля було організовано екологічну акцію «Діти за чисте довкілля» під час якої учні узяли участь в упорядкуванні території школи та прилеглої території скверу «Дружба».

У ході місячника також проведено просвітницьку роботу серед учнів та мешканців Західного мікрорайону щодо роздільної утилізації сміття, утилізації батарейок.

26 квітня пройшли заходи, присвячені Дню Чорнобильської трагедії "Чорнобиль не має минулого часу", та тематична лінійка "Мій біль – Чорнобиль".

Екологічна робота, яка проводиться у школі, безперечно сприяє всебічному розвитку школярів, формуванню всесторонньо розвиненої компетентної особистості, громадянина сучасної української держави.

  

  

Категорія: О школе | Переглядів: 275 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]